کد خبر: 3429 | تاریخ انتشار: 14:41:51 - چهارشنبه 15 ژانویه 2020 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

بازدید معاون وزیر کشور از واحد تولید کلوچه صنعتی در لاهیجان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور، با حضور در شهرک صنعتی لاهیجان، از یکی از واحدهای بزرگ تولید ویفر و کلوچه در این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری کاشف خبر؛ دکتر بابک دین پرست ظهر امروز (چهارشنبه) از گروه صنعتی که در زمینه تولید انواع کلوچه، ویفر و شکلات فعال است، بازدید کرد.

این واحد صنعتی با حجم سرمایه گذاری ۳۵۰ میلیارد ریال، سالانه افزون بر ۲۶ هزار و ۶۴۰ تن ظرفیت تولید دارد و زمینه اشتغال مستقیم ۲۲۷ نفر را فراهم کرده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور از دوشنبه گذشته برای بررسی آخرین وضعیت شاخص های اقتصادی و مشکلات بنگاه های اقتصادی گیلان، به این استان سفر کرده و امروز پیش از حضور در لاهیجان، از بنگاه های اقتصادی منتخب شهرستان های رودسر و املش بازدید کرد و همچنین در شهرک صنعتی در دست احداث یعقوبیه شهرستان لنگرود حضور یافت و از نزدیک در جریان روند ساخت آن قرار گرفت.

عصر امروز نیز جلسه مشترک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ، ستاد اقتصاد مقاومتی و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان به ریاست استاندار گیلان و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در رشت برگزار می شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار